KRAWATY - SKLEP ON-LINE

krawaty męskie, damskie, młodzieżowe, unisex, zestawy krawatów

Krawat - bezwzględnie obowiązkowy element garderoby męskiej, jak również stylowy dodatek kreacji damskich. Krawaty marki PIOTR KOWAL są krojone i szyte ręcznie (hand made), wyłącznie w Polsce, w krótkich seriach, czasami wręcz w pojedynczych sztukach, z najlepszych materiałów polskich oraz włoskich. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo krawaty o różnych fasonach, różnych długościach (również dla osób wysokich), różnych szerokościach, zarówno gładkie, jak i w najmodniejsze wzory, w tym wzory malowane ręcznie.

Krawaty ręcznie malowane (hand painted & made) - jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne krawaty o ręcznie malowanych wzorach, zaprojektowanych wspólnie z artystkami współpracującymi z marką PIOTR KOWAL, i misternie naniesionych na tkaniny ich artystycznymi rękami. Nie ma dwóch identycznych krawatów ręcznie malowanych - każdy krawat jest inny - a Ty nosząc krawat o ręcznie namalowanym wzorze podkreślasz swoją indywidualność, swój wyrafinowany gust, a także masz pewność, że nikt inny na świecie nie będzie miał identycznego krawata jak Twój. Krawat o niepowtarzalnym, ręcznie malowanym wzorze to również świetny pomysł na niecodzienny prezent.

#PIOTRKOWAL #krawat #krawaty #krawatyonline #krawatyskleponline #tie #ties #krawatte #krawatten #넥타이 #галстук #krawatydlawysokich #krawatydamskie #handmade #handpainted

Nasze krawaty wysyłamy do wszystkich krajów / Worldwide shipping.

KRAWATY - SKLEP ON-LINE

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-58 z 58 pozycji