Zamówienie Newslettera sklepu internetowego PiotrKowal.com oznacza zgodę na jego wysyłanie na podany adres e-mail oraz akceptację poniższego Regulaminu Newslettera.

REGULAMIN NEWSLETTERA SKLEPU INTERNETOWEGO PiotrKowal.com:

1. Sklep internetowy PiotrKowal.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie Newslettera. O każdej takiej zmianie Adresaci Newslettera zostaną poinformowani e-mailem.

2. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na dwie podstawowe zasady:

- Operator PiotrKowal.com nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Adresatów swojego Newslettera;

- Newsletter jest darmowy.

3. Zaprenumerowanie Newslettera rozsyłanego przez sklep internetowy PiotrKowal.com wymaga podania adresu e-mail.

4. Uzyskany w ten sposób adres e-mail dodawany jest do listy mailingowej Newslettera. Ten adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysyłać Adresatowi Newsletter.

5. Sklep internetowy PiotrKowal.com zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zamówiły Newsletter, przez co automatycznie zgodziły się z niniejszym Regulaminem Newslettera.

6. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumie się wysyłanie informacji handlowych, informacji o konkursach i innych akcjach specjalnych, niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz wybrane informacje komercyjne (reklamy) innych podmiotów.

7. Newsletter sklepu internetowego PiotrKowal.com jest wysyłany w celach informacyjnych i należy go traktować wyłącznie jako nośnik informacji. Operator sklepu internetowego PiotrKowal.com nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za skorzystanie z rad, ofert bądź reklam w nim zawartych lub do niego dołączonych – jeżeli należą one do innych podmiotów.

8. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszego Newslettera prosimy pisać na adres: shop@PiotrKowal.pl.

9. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania Newslettera wysyłając taką prośbę na adres e-mail: shop@PiotrKowal.pl.

10. Integralną częścią niniejszego Regulaminu Newslettera jest Polityka Prywatności.

11. Jeśli nie zgadzacie się Państwo z niniejszym Regulaminem, prosimy nie zamawiać Newslettera PiotrKowal.com.